Naše mise

Naší hlavní motivací je očistit trh s ojetými vozy. Chceme, aby byl nákup i prodej auta jednoduchý a bezpečný. Prostě aby si každý mohl koupit auto s jasným původem a v bezvadném technickém stavu . Jsme si dobře vědomi, že mezi prodávanými vozy jsou velké rozdíly. Jejich skutečný technický stav a historie bývá kupujícímu často zastírána. A přitom bez těchto znalostí není možné se kvalifikovaně rozhodnout! Dobrá koupě či prodej vozu vyžaduje mnoho odborných kroků. A o ty se s vámi chceme nejen podělit, ale také vám je jednoduše umožnit prostřednictvím kvalitní auto inzerce a doporučeních: Jak koupit auto nebo Jak prodat autoKdo jsme

Náš tým tvoří jak automobiloví odborníci, tak IT specialisté. Zakladatel webu, Luděk Veselý , 15 let opravoval auta a nyní radí při výběru ojetých. Luďka řídí silná motivace pomoci lidem tím, že poskytuje poctivé online prostředí pro nákup či prodej ojetých vozů.


Zkušenosti

Máme přes 20 let zkušeností s opravami, prodejem a koupí vozů. Provozování vlastní autodílny nás vyzbrojilo i pro činnost jakou je poradenství ohledně koupě či prodeje vozu. Zažili jsme situace, kdy špatný výběr auta zbytečně zkomplikoval novému majiteli život, obral ho o čas i o peníze za servis. Nehledě na to, že zbavit se problémového auta je velmi obtížné. Proto jsme se rozhodli změnit svět nákupu a prodeje ojetých vozů k lepšímu . A tak jsme založili inzertní web Prodám auto .


Historie nápadu

Asi před 3 lety jsme si řekli “a dost!„ Už nás nebaví hledat auta na zahlcených inzertních webech s tisíci nekvalitními inzeráty a neseriózními prodejci, kteří neuvádí ani základní údaj jako je VIN kód pro prověření vozu... Už se nechceme prodírat inzeráty na nespecializovaných webech bez podrobného filtru. Založíme si vlastní inzertní web, kde umožníme inzerovat pouze s kompletními údaji, a eliminujeme neseriózní prodejce. Díky této myšlence vznikl komplexní web s podporou jak pro kupující, tak i prodávající.


Náš cíl

Koupě auta by měla být radost. Proto jsme vytvořili inzertní web těch nejlepších aut a od seriózních prodejců , kteří nemají potřebu údaje o prodávaných vozech tajit, a neinzerují fiktivní auta, která mají za úkol pouze nalákat zájemce. S nadšením sobě vlastním představujeme možnost okamžitého on-line prověření všech inzerovaných vozů včetně možnosti prověření technikem při samotné koupi. Navíc jsme zpřístupnili podrobné návody, jak auto koupit a neprohloupit či dobře prodat a nemuset se skrývat.

Chcete se na něco zeptat? Máte připomínky? Sem s nimi!

Vaše zpětná vazba – olej do našeho motoru.

Napište nám

Nahoru