Jak funguje web

Web Prodám auto využije jak zkušený řidič, tak začátečník.

Dobře víme, že ne každý má s prodejem či koupí auta zkušenosti. Proto jsme připravili podrobný manuál včetně vysvětlení webových vychytávek.

Práci děláme tak, abyste odjížděli s úsměvem a ve spolehlivém voze, či úspěšně prodali za maximální cenu a nemuseli se skrývat.

Jak používat náš web naleznete v záložkách níže:

Soukromý prodej vozu

Vložte zdarma inzerát a prodejte auto. Zájemci vám mohou psát prostřednictvím formuláře u inzerátu, zpráva vám pak přijde na e-mail, který jste uvedli při registraci (Váš e-mail nikdy nebude zveřejněn), nebo vás mohou kontaktovat na telefonním čísle, které uvedete při zadávání inzerátu. Na závěr vkládání inzerátu můžete využít pole „Informace o prodávajícím“, kde lze upřesnit informace o způsobu a době kontaktování, místě prodeje atd.

Samolepky na podporu prodeje

Po zadání inzerátu budete mít možnost vyplnit adresu, na kterou vám zdarma zašleme propagační samolepky, které dle přiloženého návodu nalepíte na zadní okna prodávaného auta. Samolepky obsahují informaci o prodeji vozu a díky unikátnímu QR kódu bude zájemce přesměrován přímo na váš inzerát.

Postupy, jak prodat auto a na co si dát při prodeji pozor

Připravili jsme pro vás srozumitelné návody, jak auto prodat výhodně, bezpečně a na nic nezapomenout. Naleznete zde: Jak auto prodat

Profesionální prodej vozu

Vložte zdarma libovolné množství inzerátů. Do posledního pole při zadávání inzerátu „Informace o prodávajícím“ doporučujeme uvést podrobnější údaje o vás coby prodávajícím, například vaší přesnou adresu, otvírací hodiny autobazaru, čas či způsob kontaktování a můžete uvést i vaší webovou adresu apod.

Vaše webová prezentace

Pokud vložíte dva a více inzerátů, získáte na našem webu vlastní podstránku, která bude mít adresu: www.prodamauto.cz/vase-jmeno . Adresa za lomítkem se vytvoří automaticky z vašeho jména, které jste zadali při registraci do kolonky jméno/firma. Tato stránka bude vaší vizitkou, kde se bude zobrazovat kompletní nabídka vašich vozů určených k prodeji a informace o vás. Zájemci se na tuto stránku dostanou prostřednictvím odkazu „Další vozy“, který bude uveden u všech vašich inzerátů, nebo můžete jednoduše tuto URL adresu zájemcům přeposlat.

Hromadný import inzerátů

Abychom vám ušetřili práci se zadáváním inzerátů, nabízíme možnost hromadného importu, díky této funkci budete mít také jistotu, že všechny vaše inzeráty budou neustále aktuální. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Na vašich webových stránkách inzeráty z našeho inzertního webu

Zobrazíme všechny vaše inzeráty na vašich webových stránkách. Inzeráty zadáte jednoduše u nás, ale my zařídíme, že zobrazovat se budou nejen u nás, ale i u vás. Ušetří čas i peníze za složité IT řešení zadáváním inzerátů na vlastních stránkách. Potřebujete k tomu pouze vlastní doménu, ostatní už nechte na nás, získáte tak profesionální web pro prodej vozů a bez starostí. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Koupě vozu

V naší inzerci dbáme na uvedení podrobných informací o prodávaných vozech včetně jejich VIN kódů, pomocí kterých je možné auta detailně prověřit. Díky tomu, že podporujeme pouze seriózní prodej a neumožňujeme důležité informace jako je VIN kód skrýt, vylučujeme neseriózní prodejce a můžeme vám nabídnout pouze automobily, která si můžete okamžitě prověřit. Jak prověřit auto naleznete zde

Inzeráty od soukromých prodejců

V případě, že prodávající prodává pouze jedno auto, je možné předpokládat, že se jedná o soukromý prodej, a proto u takových inzerátů zobrazujeme odkaz „Další soukromé inzeráty“, díky němu se dostanete na inzeráty prodejců inzerující pouze jedno auto, tedy soukromé inzeráty.

Inzeráty od autobazarů a profesionálních prodejců

V případě, že prodávající prodává více vozů, lze se v detailu každého jeho inzerátu prostřednictvím odkazu „Další vozy“ prokliknout na celou nabídku vozů tohoto prodejce / autobazaru.

Bezpečné postupy při nákupu automobilu

Abyste při koupi vozu na něco nezapomněli a aby vám auto dělalo především radost, připravili jsme pro vás srozumitelné a podrobné návody. Naleznete je zde: Jak koupit auto

Ceník

Vložení inzerátu je zdarma, počet inzerátů není omezen.

Propagační samolepky pro soukromníky včetně poštovného jsou zdarma.

Pokud využijete služeb zprostředkovaných naším webem, jako je prověření historie vozu u společnosti Cebia, získáte slevu 100 Kč. Slevu získáte jednoduše proklikem přes odkaz „Prověření historie vozu“, který najedete u každého inzerátu pod VIN kódem konkrétního vozu.

Prémiové služby, které připravujeme, budou za poplatek a rozhodnutí bude jen na vás, zda službu využijete, nebo ne. O službách včetně jejich ceníku vás budeme na našich stránkách přehledně informovat.

Registrace slouží k bezpečnému vkládání inzerátů, z toho důvodu vás před vložením inzerátu požádáme o velmi jednoduchou registraci, která zabere jen chvíli.

Registrace spočívá ve vyplnění formuláře, který obsahuje

 • Vaše jméno nebo název firmy
 • Váš email
 • Heslo pro přihlášení

Po odeslání formuláře vám obratem zašleme e-mail pro potvrzení registrace, jakmile kliknete na odkaz v tomto emailu, budete přesměrováni na náš web Prodamauto.cz, tím je registrace ukončena a můžete začít vkládat inzerát.

Díky registraci budete také moci pohodlně editovat vaše inzeráty, ať už to bude z počítače, tabletu nebo z mobilu

Začít registraci zde.

Správa profilu

Správu profilu naleznete v menu po přihlášení v záložce Správa účtu, pod heslem Nastavení profilu.

Změna kteréhokoli údaje se projeví u všech vašich inzerátů. A naopak při zadávání inzerátu, změníte-li některý z kontaktních údajů, změní se tento údaj také ve vašem profilu včetně všech vašich inzerátů

V Nastavení profilu máte možnost váš účet smazat.

Podmínky využívání služeb na serveru Prodamauto.cz

1. Úvod

Prodámauto.cz je inzertní server provozovaný fyzickou osobou - Luděk Veselý, Přístavní 1273/28, 170 00, IČ 715 385 26 dále jen Provozovatel. V případech, kdy je uživatel serveru Prodamauto.cz ve vztahu s Provozovatelem a vznikne spotřebitelský spor, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může uživatel v postavení spotřebitele podat návrh na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu České obchodní inspekci (Ústřední inspektorát – oddělení ADR, sídlem Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, e-mail: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz). V těchto případech může také uživatel, který je v postavení spotřebitele, využít platformu pro řešení spotřebitelských sporů online, která je zřízena Evropskou komisí a je dostupná na internetové adrese: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

2. Popis služby Prodamauto.cz

Server umožňuje bezplatně zveřejňovat inzeráty s vozidly za účelem nabídky prodeje soukromých osob a podnikatelských subjektů, dále jen Uživatelům.

3. Registrace Inzerenta

Inzeráty jsou na Server oprávněni vkládat, editovat a odstraňovat pouze registrovaní uživatelé Serveru Prodamauto.cz.

Provozovatel nenese odpovědnost za zneužití uživatelského účtu Inzerenta nebo osobních údajů Inzerenta třetí osobou, pokud Inzerent sdělil svůj uživatelský účet a heslo třetí osobě nebo takové třetí osobě umožnil k těmto údajům přístup.

4. Podmínky pro zadání inzerátu

V popisu inzerátu smí být pouze informace popisující prodávané vozidlo a fotografie adekvátní k prodeji tohoto vozidla. Informace o prodejci a případné další nabízené služby spojené s prodejem vozidla mohou být uvedeny v kolonce inzerátu - "Informace o prodávajícím". Používání nadměrného množství znaků, jako jsou vykřičníky, hvězdičky a podobně je v inzerátu zakázano. Inzerát smí být napsán pouze v Českém nebo Slovenském jazyce. Na jedno vozidlo smí být zadán pouze jeden inzerát. Informace o prodávaném vozidle musí být pravdivé, včetně správně zadaného VIN kódu vozidla.

5. Doba trvání inzerátu / editace

Vložený inzerát bude bezplatně zveřejněn po dobu 2 měsíců. Po této lhůtě bude automaticky skryta jeho publikace s možností prodloužení Uživatelem vždy o 1 měsíc. Přihlášený Uživatel může kdykoliv inzerát skrýt, opět publikovat, editovat a nebo zcela vymazat.

Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, inzerát vůbec nezveřejnit, případně inzerát odstranit z nabídky v případě, že nebudou splněny výše uvedené podmínky pro zadání inzerátu, bude-li v rozporu s dobrými mravy a platnými zákony České republiky nebo podmínkami serveru Prodamauto.cz a to i bez předchozí výzvy k nápravě a bez náhrady vrácení peněz v případě využití zpoplatněných služeb.

6. Finanční podmínky

Veškeré služby serveru Prodamauto.cz jsou uživatelům poskytovány zdarma. V případě, že dojde ke zpoplatnění některých služeb, jako například zvíraznění inzerátu. Uživatel o tom bude informován a vždy si bude moci vybrat, zda zpoplatněnou službu využije nebo ne.

7. Práva a odpovědnosti

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádnnou zodpovědnost, záruky za stav, původ, dodání/převzetí, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených vozidel.

Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat Uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou.

Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů služeb Prodamauto.cz, ani za způsob jakým služby na tomto serveru využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb serveru uživateli či třetími osobami.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb Prodamauto.cz.

Neodpovídá za škody, které by uživatelům nebo třetím osobám vznikly v důsledku nemožnosti využívání služeb Prodamauto.cz nebo v přímé či nepřímé souvislosti s touto skutečností.

Za obsah Inzerátu odpovídá Uživatel. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah Inzerátu. Inzerent je povinen při zadávání inzerátu dodržovat podmínky serveru Prodamauto.cz a příslušné právní předpisy a zákony.

Uživatel odpovídá za to, že obsahem inzerátu a nebo fotografie připojenými k inzerátu nebudou dotčena práva třetích osob. Provozovatel za zásahy do práv třetích osob ze strany inzerenta neodpovídá.

Inzerent má odpovědnost za fotografie v inzerátu a tak smí k inzerátu připojit pouze fotografie jejichž je autorem nebo na které má dle zákona právo bublikace a uděluje tak okamžikem vložením inzerátu na server Prodamauto.cz bezúplatnou nevýhradní licenci k užití vložených fotografií tomuto serveru.

8. Závěrečná ustanovení

Provozovatel prohlašuje, že se vedení služeb Prodamauto.cz věnuje a bude věnovat s vynaložením maximálního úsilí a s odbornou péčí, tak aby minimalizoval veškerá případná rizika, která by při řádném využívání služby Prodamauto.cz mohla vzniknout uživatelům či třetím osobám.

Pokud Uživatel provádí něco v rozporu s našimi podmínkami nebo právnimi předpisy České republiky, může být blokován, případně jeho účet trvale zrušen.

Provozovatel je oprávněn bez souhlasu Uživatelů a i bez jejich předchozího oznámení služby Serveru upravovat nebo inovovat. A zároveň je povinen Uživatele o těchto změnách informovat v aktuálních obchodních podmínkách.

Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění 1.1.2023. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.

GDPR

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

(ve smyslu Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen "Nařízení") ve spojení se zákonem č. 110/2019 Sb. zákona o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů) (směrnice Správce)

I. Správce a Předmět směrnice Správce

 1. Správcem osobních údajů podle čl. 4 bod 7 Nařízení je Luděk Veselý (https://prodamauto.cz, kontaktní e-mail: info@prodamauto.cz) IČ: 71538526 se sídlem Přístavní 1273/28, Praha, 170 00 (dále jen též jako: „správce“ či "Správce").
 2. Obecnými osobními údaji jsou jméno, pohlaví, věk a datum narození, osobní stav, ale také IP adresu a fotografický záznam nebo jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby. Zvláštních kategorií osobních údajů pak jsou údaje o rasovém či etnickém původu, politických názorech, náboženském nebo filozofickém vyznání, členství v odborech, o zdravotním stavu, sexuální orientaci a trestních deliktech či pravomocném odsouzení. Genetickými údaji jsou osobní údaje týkající se zděděných nebo získaných genetických znaků určité fyzické osoby, které vyplývají z analýzy biologického vzorku dotčené fyzické osoby nebo z analýzy jiného prvku, která umožňuje získat rovnocenné informace. Biometrickým údajem jsou osobní údaje vyplývající z konkrétního technického zpracování týkající se fyzických či fyziologických znaků nebo znaků chování fyzické osoby, které umožňují jedinečnou identifikaci. Typickým biometrickým údajem je např. snímek obličeje, otisk prstu, ale podle poslední judikatury i podpis.
 3. „Osobními údaji“ jsou tak ve smyslu čl. 4 odst. 1 Nařízení veškeré informace o identifikované nebo identifikovatelné fyzické osobě; identifikovatelnou fyzickou osobou je fyzická osoba, kterou lze přímo či nepřímo identifikovat, zejména odkazem na určitý identifikátor, například jméno, identifikační číslo, lokační údaje, síťový identifikátor nebo na jeden či více zvláštních prvků fyzické, fyziologické, genetické, psychické, ekonomické, kulturní nebo společenské identity této fyzické osoby;

II. Prohlášení Správce o DPO (Pověřenci ochrany)

 1. Správce jmenoval DPO (Data Protection Officer) tzn. pověřence pro ochranu osobních údajů a to z týmu jeho zaměstnanců/když tímto byl jmenován Luděk Veselý, se sídlem “Správce“

III. Osobní údaje Správcem zpracovávané

 1. Správce zpracovává osobní údaje, které mu byly z Vaší strany dobrovolně poskytnuty nebo osobní údaje, které správce získal na základě plnění Vámi zadané objednávky u Správce.
 2. Správce zpracovává Vaše identifikační a kontaktní údaje a údaje nezbytné pro plnění smlouvy, tedy údaje naplňující čl. I odst. 2. této směrnice Správce.
 3. „Zpracováním“ osobních údajů se ve smyslu č. 4 odst. 2 Nařízení rozumí jakákoliv operace nebo soubor operací s osobními údaji nebo soubory osobních údajů, který je prováděn pomocí či bez pomoci automatizovaných postupů, jako je shromáždění, zaznamenání, uspořádání, strukturování, uložení, přizpůsobení nebo pozměnění, vyhledání, nahlédnutí, použití, zpřístupnění přenosem, šíření nebo jakékoliv jiné zpřístupnění, seřazení či zkombinování, omezení, výmaz nebo zničení.

IV. Doba archivace údajů

 1. Správce uchovává osobní údaje zákonným a spravedlivým způsobem a po dobu níže uvedenou:
  - po dobu nezbytnou k výkonu práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a správcem a uplatňování nároků z těchto smluvních vztahů po dobu 5 let od ukončení smluvního vztahu.
  - po dobu, než je odvolán souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely marketingu, nejdéle 5 let, jsou-li osobní údaje zpracovávány na základě souhlasu.
 2. Po uplynutí doby uvedené v odst. 1 tohoto článku Správce údaje o Vás zničí a to jak na nosičích elektronických tak dokumenty či jiné podklady obsahující Vaše údaje ve fyzické podobě.

V. Právní důvody a účel zpracování osobních údajů

 1. Právním (zákonným) důvodem pro zpracování osobních údajů Správcem je - plnění smlouvy uzavřené mezi Správcem a Vámi dle právního důvodu podřazeného pod čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení,
  - oprávněný zájem Správce na poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) dle právního důvodu podřazeného pod čl. 6 odst. 1 písm. f) Nařízení,
  - Váš dobrovolný souhlas se zpracováním pro účely poskytování přímého marketingu (zejména pro zasílání obchodních sdělení a newsletterů) dle právního důvodu podřazeného pod čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení ve spojení s § 7 odst. 2 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti nedošlo-li k objednávce zboží nebo služby.
 2. Účelem zpracování osobních údajů Správcem je
  - zpracování a následná realizace Vámi vyžádané a zadané konkrétní objednávky a výkon práv a povinností vyplývajících ze smluvního vztahu mezi Vámi a Správcem; při objednávce jsou vyžadovány osobní údaje, které jsou nutné pro úspěšné vyřízení objednávky, poskytnutí osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy, bez poskytnutí osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či jí ze strany správce plnit.

VI. Příjemci osobních údajů (subdodavatelé správce)

 1. Příjemci osobních údajů jsou osoby podílející se na dodání zboží / služeb / realizaci plateb na základě smlouvy,
 2. Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

VII. Malé textové soubory (COOKIES)

 1. Správce na jím provozovaných internetových stránkách užívá soubory „cookies“. Tyto Soubory slouží k maximálnímu pohodlí zákazníků při jejich užívání internetových stránek Správce, tyto jsou vytvořeny v zařízení, které používáte k prohlížení stránek Správce v okamžiku, kdy tyto stránky ve svém zařízení aktivujete.
 2. Cookies slouží především pro:
  - zlepšení výkon stránek Správce tím, že sbírají informace o způsobu, jakým je používáte (např. které záložky jsou nejvíce navštěvované).
  - zvyšují funkčnost stránek Správce a přibližují je Vám tím, že umožňují si pamatovat Vaše dřívější volby. Tyto informace nicméně nejsou používány k Vaší identifikaci ani k zapamatování si toho, kde jste na internetu "serfovali".
  - umožňují některým nástrojům pracovat, poskytují opatření proti spamům a také přístup k věkově omezenému obsahu; a
  - umožňují některým dodavatelům a jejich případným subdodavatelům poskytovat služby, které jsou spojeny se stránkami Správce a tyto případně poskytují v zastoupení Správce.
 3. „Cookies“ umožňují a to pouze v obecné rovině zaznamenávat statistické údaje o chování návštěvníka na stránkách Správce, především pro nabídnutí Vám relevantního obsahu.
 4. „Soubory „cookies“ Správce využívá pro účely Vaší autentizace, tedy abychom dat získaných jejich prostřednictvím eliminovali nutnost zadávání identifikačních aúdajů o Vaší osobě při opakovaném užívání stránek Správce.

VIII. Oprávnění subjektu chráněných údajů

 1. Za podmínek stanovených v Nařízení disponujete níže uvedenými právy (demonstrativní výčet)
  - právo na přístup ke svým osobním údajům dle čl. 15 Nařízení,
  - právo na opravu osobních údajů dle čl. 16 Nařízení, popřípadě omezení zpracování dle čl. 18 Nařízení. - právo na výmaz osobních údajů dle čl. 17 Nařízení.
  - právo vznést námitku proti zpracování dle čl. 21 Nařízení a
  - právo na přenositelnost údajů dle čl. 20 Nařízení.
  - právo odvolat souhlas se zpracováním písemně nebo elektronicky na adresu nebo prostřednictvím stránek Správce, resp. na mail Správce, vše uvedeno v čl. I. odst. 1 této směrnice Správce.
 2. Další oprávnění jsou uvedeny v celém zveřejněném textu Nařízení na stránkách Správce, když z těchto demonstrativně uvádíme možnost podání stížnosti u Úřadu pro ochranu osobních údajů v případě, porušení Vašeho práva na ochranu osobních údajů.

IX. Bezpečnost uchování údajů, Prohlášení Správce

Správce prohlašuje, že po dobu zpracování osobních údajů bude dodržovat přiměřená technická a organizační opatření tak, aby zpracování splňovalo požadavky Nařízení, podmínky Smlouvy a aby se zajistila ochrana práv dotčených subjektů údajů. Správce prohlašuje, že zabezpečil, aby tyto požadavky, podmínky a ochranu dodržovaly všechny osoby oprávněné zpracovat osobní údaje, které u něho působí.
 • Správce prohlašuje, že přijmul veškerá požadovaná technická a organizační opatření podle čl. 32 Nařízení, aby byla dostatečně zajištěna úroveň zabezpečení odpovídající riziku daného zpracování.
 • Správce plnit veškeré jeho povinnosti a reagovat na žádosti o výkon práv subjektů údajů stanovených v kapitole III. Nařízení.
 • Správce je plně připraven, doložit plnění povinností stanovených v čl. 24 Nařízení, tedy s přihlédnutím k povaze, rozsahu, kontextu a účelům zpracování i k různě pravděpodobným a různě závažným rizikům pro práva a svobody fyzických osob zavedl správce vhodná technická a organizační opatření, aby zajistil a byl je schopen doložit, že zpracování je prováděno v souladu s Nařízením. Opatření jsou ze strany Správce podle potřeby revidována a aktualizována.
 • Správce je plně připraven splnit svoji notifikační povinnost vůči fyzickým osobám i pověřeným orgánům státu o případném úniku osobních údajů včetně sdělení, jaká nápravná opatření byla přijata na ochranu uvedených údajů.
 • Správce je povinen zajistit, aby se zpracovávaly jen ty osobní údaje, které svým rozsahem a obsahem odpovídají účelu jejich zpracování a jsou nezbytné pro jeho dosažení.
 • Správce vede záznamy o všech kategoriích činností zpracování, které provádí dle právních důvodů uvedených v čl. V. této směrnice Správce.
 • Správce uchovává osobní údaje získané a zpracované podle Smlouvy odděleně a zabezpečuje, aby byly zpracovány způsobem, který odpovídá účelu, resp. právnímu důvodu, pro který byly shromážděny.
 • Pokud není ve smlouvě stanoveno jinak, Správce není oprávněn osobní údaje získané a zpracované podle Smlouvy poskytnout třetím osobám nebo je zveřejnit.
 • Správce používá odpovídající technické zařízení a programové vybavení způsobem, který vhodným způsobem zamezí neoprávněnému či nahodilému přístupu k osobním údajům ze strany neoprávněných osob.
 • Správce osobní údaje uchovává v náležitě zabezpečených objektech a místnostech.
 • Osobní údaje v elektronické podobě bude Správce uchovávat na zabezpečených serverech nebo na nosičích dat, ke kterým budou mít přístup pouze oprávněné osoby, a pokud je to možné, bude přístup omezen na základě přístupových kódů či hesel a bude osobní údaje pravidelně zálohovat.
 • Správce zavedl vhodná opatření k tomu, aby v co nejvyšší míře zajistil neustálou důvěrnost, integritu, dostupnost a odolnost systémů a služeb zpracování, přičemž prostřednictvím vhodných technických prostředků v co nejvyšší míře zajistil schopnost obnovit dostupnost osobních údajů a přístup k nim včas v případě fyzických či technických bezpečnostních incidentů.

X. Závěrečná ustanovení

 1. Odesláním objednávky vůči správci při Vaší plné vážné, svobodné vůli a nikoli pod nátlakem prohlašujete, že jste se plně seznámil s touto směrnicí Správce a tuto bez dalšího a v celém rozsahu výše uvedeném přijímáte.
 2. Správce si vyhrazuje právo směrnici Správce měnit. V případě, že dojde ke změně směrnice Správce, zveřejní Správce na internetových stránkách Správce a zároveň Všem klientům zašle novou verzi směrnice správce a to v elektronické podobě na e-mailovou adresu Vámi správci uvedenou.
 3. Nařízení v jeho celém znění je zveřejněno na stránkách správce. Pokud doposud tak nebylo, Správce nese odpovědnost za zveřejnění tohoto nařízení do 30-ti dní od převzetí tohoto dokumentu.

Účinnost směrnice Správce ke dni 13. března 2022

Chcete se na něco zeptat? Máte připomínky? Sem s nimi!

Vaše zpětná vazba – olej do našeho motoru.

Napište nám

Nahoru