SUV / Terénní

Vyhovuje 6828 vozidel

Nejnovější inzeráty
Mercedes-Benz Třídy M SUV / Terénní 3,0 l 190 kw

3,0 350 CDI 190 kW 4MATIC Záruka až 5 let

429 000 Kč

Uvedení do provozu
2014
Motor/palivo
3,0 l/190 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
218 046 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Německo
ANDY-AUTA
Jihočeský kraj
Volkswagen Tiguan SUV / Terénní 1,4 l 90 kw
Volkswagen Tiguan ID 4586301

1,4 Tsi trend&Fun aut.klima

179 900 Kč

Uvedení do provozu
2011
Motor/palivo
1,4 l/90 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
165 992 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Itálie
Auto Šelly
Plzeňský kraj
Škoda Kodiaq SUV / Terénní 2,0 l 140 kw
Škoda Kodiaq ID 7887508

2,0 TDI DSG 140kW 4x4 Style

589 900 Kč

Uvedení do provozu
2020
Motor/palivo
2,0 l/140 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
112 700 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
ARAVER CZ - UH
Zlínský kraj
Volkswagen Tiguan SUV / Terénní 1,4 l 90 kw
Volkswagen Tiguan ID 4728793

1.4 TSI SERVISNÍ KNIHA ČR

179 999 Kč

Uvedení do provozu
2013
Motor/palivo
1,4 l/90 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
172 188 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
MAMA CAR a.s
Hlavní město Praha
Hyundai Tucson SUV / Terénní 1,6 l 130 kw
Hyundai Tucson ID 6594008

1,6 odpočet DPH

287 700 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2017
Motor/palivo
1,6 l/130 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
137 733 km
Převodovka/pohon
Manuální/4x4
Země původu
Česká republika
KŠV Group
Ústecký kraj
Hyundai Tucson SUV / Terénní 1,6 l 110 kw
Hyundai Tucson ID 9654518

1,6 T-GDI NLINE GO DCT

807 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,6 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
15 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Auto Palace Butovice
Hlavní město Praha
Jaguar F-Pace SUV / Terénní 3,0 l 221 kw
Jaguar F-Pace ID 3558640

3,0 30d V6 AWD S AT DPH

549 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2019
Motor/palivo
3,0 l/221 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
129 212 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Německo
Dajbych
Plzeňský kraj
Ford Kuga SUV / Terénní 2,5 l 134 kw
Ford Kuga ID 4437141

AWD HEV TITANIUM CZ TOP VÝBAVA

729 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
2,5 l/134 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
33 000 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
F. 67
Moravskoslezský kraj
Volkswagen T-Roc SUV / Terénní 2,0 l 110 kw
Volkswagen T-Roc ID 3871760

2,0 TDI 4MOTION ACC LED

349 000 Kč

Uvedení do provozu
2018
Motor/palivo
2,0 l/110 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
253 486 km
Převodovka/pohon
Manuální/4x4
Země původu
Rakousko
No.1 CARS
Ústecký kraj
Dacia Duster SUV / Terénní 1,5 l 85 kw
Dacia Duster ID 9173869

1,5 Blue dCi 4WD COMFORT TAŽNÉ

220 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2021
Motor/palivo
1,5 l/85 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
170 010 km
Převodovka/pohon
Manuální/4x4
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE BRNO
Jihomoravský kraj
Audi Q7 SUV / Terénní 3,0 l 210 kw
Audi Q7 ID 3175025

3,0 TDI QUATTRO S-LINE 1. MAJ

1 160 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2023
Motor/palivo
3,0 l/210 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
104 859 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE BRNO
Jihomoravský kraj
Ford Kuga SUV / Terénní 2,5 l 178 kw
Ford Kuga ID 9919713

ST Line X CZ PHEV CZ Záruka od

779 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
2,5 l/178 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
35 000 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
F. 67
Moravskoslezský kraj
Citroën C3 Aircross SUV / Terénní 1,2 l 107 kw

1,2 MAX Hybrid+ ZIMA+ZIM.PNEU

624 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,2 l/107 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
1 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
UNICARS CZ
Zlínský kraj
KIA Ostatní SUV / Terénní 0,0 132 kw
KIA Ostatní ID 2925296

1,6 T-GDi GPF 4x2 EXCLUSIVE

747 980 Kč

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
0,0/132 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
5 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
Auto Future
Jihočeský kraj
Citroën C3 Aircross SUV / Terénní 1,2 l 81 kw

1.2 PT LED FEEL PACK 81 kW-DPH

228 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2022
Motor/palivo
1,2 l/81 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
121 000 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Jiná
Ok-auta
Jihomoravský kraj
Land Rover Freelander SUV / Terénní 2,2 l 140 kw

2,2 NOVÉ ROZVODY+

144 999 Kč

Uvedení do provozu
2011
Motor/palivo
2,2 l/140 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
249 999 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Itálie
Gamacar
Jihomoravský kraj
Suzuki SX4 S-Cross SUV / Terénní 1,4 l 103 kw
Suzuki SX4 S-Cross ID 9521487

1,4 Nová spojka ELEGANCE 4x4

376 000 Kč

Uvedení do provozu
2018
Motor/palivo
1,4 l/103 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
122 224 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Jiná
UH CAR
Zlínský kraj
Toyota Highlander SUV / Terénní 2,5 l 182 kw
Toyota Highlander ID 5852490

2.5HSD,Executive,4x4,DPH,CZ,1Maj

1 019 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2022
Motor/palivo
2,5 l/182 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
95 070 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
Emil Frey - Černý Most
Hlavní město Praha
Volkswagen Tiguan Allspace SUV / Terénní 2,0 l 110 kw

2,0 TDI Highline 4x4 7DSG

509 900 Kč

Uvedení do provozu
2021
Motor/palivo
2,0 l/110 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
155 580 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
Autosalon Klokočka
Hlavní město Praha
BMW X5 SUV / Terénní 3,0 l 219 kw
BMW X5 ID 9186993

3,0 xDrive 30d Mpacket

2 298 999 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
3,0 l/219 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
4 100 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
DAVO CAR
Středočeský kraj
AUTOprověrka 300x600
Nahoru