SUV / Terénní

Vyhovuje 6839 vozidel

Nejnovější inzeráty
Hyundai Kona SUV / Terénní 998,0 74 kw
Hyundai Kona ID 9076579

1,0 T-GDI 74kW Comfort Club

525 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
998,0/74 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
650 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
PE Motors
Jihomoravský kraj
Volkswagen T-Roc SUV / Terénní 0,0 110 kw
Volkswagen T-Roc ID 5241632

1,5 eTSI 110 kW 7DSG R-Line

848 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
0
Motor/palivo
0,0/110 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
0 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Jiná
SAMOHÝL MOTOR - Olomouc
Olomoucký kraj
Mercedes-Benz GLS SUV / Terénní 2,9 l 210 kw
Mercedes-Benz GLS ID 4123563

2,9 GLS 350d 4M,CZ,REZERVACE

1 299 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2020
Motor/palivo
2,9 l/210 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
147 500 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Fa RENE
Královehradecký kraj
Audi Q4 SUV / Terénní 0,0 125 kw
Audi Q4 ID 7085588

35 125kW Sport LED Matrix

639 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2022
Motor/palivo
0,0/125 kw/Elektro
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
68 221 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Francie
AUTO AWS
Zlínský kraj
Hyundai Kona SUV / Terénní 1,6 l 110 kw
Hyundai Kona ID 2455696

1,6 T-GDI DCT N LINE

725 890 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,6 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
10 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Jiná
HYUNDAI UH - Jihlava
Vysočina
Jeep Renegade SUV / Terénní 1,3 l 110 kw
Jeep Renegade ID 3835511

1.3T-GDI,AT,CZ,1Maj,Limited

319 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2020
Motor/palivo
1,3 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
62 837 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Emil Frey - Černý Most
Hlavní město Praha
Jeep Compass SUV / Terénní 1,3 l 140 kw
Jeep Compass ID 7006958

1,3 PHEV,Limited,4x4,facelift,

335 000 Kč

Uvedení do provozu
2021
Motor/palivo
1,3 l/140 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
177 000 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Belgie
Caros s.r.o.
Hlavní město Praha
Mazda CX-60 SUV / Terénní 2,5 l 241 kw
Mazda CX-60 ID 1392004

2,5 Homura Plus PHEV G327k 8AT 4x4 černá kůže

1 446 600 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
2,5 l/241 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
5 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
C-KODECAR
Moravskoslezský kraj
Cupra Ateca SUV / Terénní 2,0 l 140 kw
Cupra Ateca ID 9610035

2,0 TSI 4x4 DSG

769 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
2,0 l/140 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
19 865 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
Auto Palace - Tuchoměřice
Středočeský kraj
Ford Kuga SUV / Terénní 2,5 l 140 kw
Ford Kuga ID 9595656

2.5 HEV 4x4 ST-LINE X

569 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2023
Motor/palivo
2,5 l/140 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
117 511 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Německo
D1 CARS
Jihomoravský kraj
Hyundai Tucson SUV / Terénní 1,6 l 110 kw
Hyundai Tucson ID 1160722

GO CZECH Plus

699 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,6 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
1 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
ASPEKTA Trading
Plzeňský kraj
Mazda CX-5 SUV / Terénní 2,5 l 103 kw
Mazda CX-5 ID 8025920

2,5 G141 6AT AWD Homura BLOP

1 060 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
2,5 l/103 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
5 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Jiná
Autolaros Speed - Mazda
Moravskoslezský kraj
Mitsubishi Grandis SUV / Terénní 1,3 l 104 kw
Mitsubishi Grandis ID 4257007

1.3 benzín 6MT INTENSE+

731 760 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/104 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi Grandis SUV / Terénní 1,3 l 104 kw
Mitsubishi Grandis ID 7834615

1.3 benzín 7DCT INTENSE+

796 760 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/104 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi Grandis SUV / Terénní 1,3 l 104 kw
Mitsubishi Grandis ID 3458372

1.3 benzín 7DCT INTENSE+

796 760 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/104 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi ASX SUV / Terénní 1,3 l 116 kw
Mitsubishi ASX ID 3791753

1.3 benzín 6MT LIMITED

584 790 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/116 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi ASX SUV / Terénní 1,3 l 116 kw
Mitsubishi ASX ID 9011824

1.3 benzín 6MT LIMITED

591 790 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/116 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi ASX SUV / Terénní 1,3 l 116 kw
Mitsubishi ASX ID 9487753

1.3 benzín 6MT LIMITED

584 790 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/116 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Mitsubishi ASX SUV / Terénní 1,3 l 116 kw
Mitsubishi ASX ID 1822234

1.3 benzín 6MT LIMITED

584 790 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,3 l/116 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
20 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
AUTO PALACE Spořilov
Hlavní město Praha
Hyundai Tucson SUV / Terénní 1,6 l 110 kw
Hyundai Tucson ID 1855779

GO CZECH Plus

739 990 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,6 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
1 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
ASPEKTA Trading
Plzeňský kraj
AUTOprověrka 300x600
Nahoru