SUV / Terénní

Vyhovuje 6823 vozidel

Nejnovější inzeráty
Cupra Formentor SUV / Terénní 2,0 l 228 kw
Cupra Formentor ID 6320763

2,0 TSI VZ 228kW DSG 4Drive DPH

678 999 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2021
Motor/palivo
2,0 l/228 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
91 432 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Německo
DAVO CAR
Středočeský kraj
Mercedes-Benz Třídy G SUV / Terénní 4,0 l 430 kw

63 AMG MANUFAKTUR ZÁRUKA ČR

4 799 999 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2023
Motor/palivo
4,0 l/430 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
19 186 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
MAMA CAR a.s
Hlavní město Praha
Hyundai Kona SUV / Terénní 1,6 l 102 kw
Hyundai Kona ID 2955071

1,6 GDi Hybrid 6-DCT 102 kw SMART Technology 4x2

659 900 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,6 l/102 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
4 200 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
BOS auto
Královehradecký kraj
Hyundai Kona SUV / Terénní 0,0 160 kw
Hyundai Kona ID 9883108

64.8kwh Smart Range Clima

854 990 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
0,0/160 kw/Elektro
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
11 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Jiná
ASPEKTA Trading
Plzeňský kraj
Mazda CX-5 SUV / Terénní 2,5 l 104 kw
Mazda CX-5 ID 6684121

2,5 G 141ps 6AT AWD Exclusive-Line

1 027 800 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
2,5 l/104 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
2 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Jiná
ADJ.CZ
Vysočina
Volkswagen Touareg SUV / Terénní 3,0 l 210 kw
Volkswagen Touareg ID 1063738

3,0 TDI 210kW 4M LED DPH CZ

728 999 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2019
Motor/palivo
3,0 l/210 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
161 196 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
DAVO CAR
Středočeský kraj
KIA Ostatní SUV / Terénní 0,0 110 kw
KIA Ostatní ID 5224099

1,6 T-GDi 4x2 7DCT EXCLUSIVE

689 980 Kč

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
0,0/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
5 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Auto Future
Jihočeský kraj
KIA Sportage SUV / Terénní 0,0 110 kw
KIA Sportage ID 7540420

NQ5 1,6 T-GDi 4x2 7DCT EXCLUSIVE + PLUS

699 980 Kč

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
0,0/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
5 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Auto Future
Jihočeský kraj
SsangYong Actyon SUV / Terénní 1,5 l 150 kw
SsangYong Actyon ID 6619419

1,5 HEV J145 PREMIUM 360°kamer

895 400 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
1,5 l/150 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
500 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Jiná
UNICARS CZ
Zlínský kraj
Mazda CX-80 SUV / Terénní 3,3 l 187 kw
Mazda CX-80 ID 6326335

3.3 D 254k AWD AT8 HOMURA PLUS TLOP

1 526 190 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
3,3 l/187 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
2 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Jiná
ADJ.CZ
Vysočina
Mercedes-Benz GLS SUV / Terénní 2,9 l 243 kw
Mercedes-Benz GLS ID 7751252

2,9 400d 4M AMG 7míst 1 ČR DPH

1 799 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2022
Motor/palivo
2,9 l/243 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
64 891 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
Bohemia Cars Prague
Středočeský kraj
Volvo XC60 SUV / Terénní 2,0 l 173 kw
Volvo XC60 ID 4522951

2,0 VOLVO XC60

785 290 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2020
Motor/palivo
2,0 l/173 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
86 500 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Německo
Iveco Truck Centrum - Loděnice
Středočeský kraj
Hyundai Tucson SUV / Terénní 1,6 l 110 kw
Hyundai Tucson ID 8382915

1.6 T-GDI 110kW DCT Smart

369 999 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2021
Motor/palivo
1,6 l/110 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
196 316 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
UniCredit Leasing
Hlavní město Praha
Mitsubishi ASX SUV / Terénní 2,3 l 110 kw
Mitsubishi ASX ID 2036021

2.2Di-D 4WD A/T INTENSE ČR

179 999 Kč

Uvedení do provozu
2015
Motor/palivo
2,3 l/110 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
167 120 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
MAMA CAR a.s
Hlavní město Praha
BMW X5 SUV / Terénní 3,0 l 360 kw
BMW X5 ID 9696008

xDrive 50e El.tažné TOP

2 169 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
3,0 l/360 kw/Hybridní - benzín
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
13 000 km
Převodovka/pohon
Manuální/Přední
Země původu
Česká republika
MACH MOTORS
Jihočeský kraj
Cupra Formentor SUV / Terénní 2,0 l 110 kw
Cupra Formentor ID 4971246

2,0 TDI 110kW DSG 4x4 Záruka až 5 let

548 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2023
Motor/palivo
2,0 l/110 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
64 214 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Francie
ANDY-AUTA
Jihočeský kraj
Ford Kuga SUV / Terénní 1,5 l 137 kw
Ford Kuga ID 2794426

1,5 EcoBoost TITANIUM

753 405 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2026
Motor/palivo
1,5 l/137 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
7 km
Převodovka/pohon
Automatická/Přední
Země původu
Česká republika
Auto GARAGE
Ústecký kraj
BMW X5 SUV / Terénní 3,0 l 280 kw
BMW X5 ID 1899027

xDrive 40i Nezávislé T. TOP

2 210 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
3,0 l/280 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
22 390 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
MACH MOTORS
Jihočeský kraj
BMW X7 SUV / Terénní 3,0 l 250 kw
BMW X7 ID 3450166

40xd Nezávislé T., N.Náprava

2 399 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
3,0 l/250 kw/Nafta
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
19 900 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Česká republika
MACH MOTORS
Jihočeský kraj
Mercedes-Benz GLC SUV / Terénní 2,0 l 310 kw
Mercedes-Benz GLC ID 3517677

43 AMG 4MATIC Premium Night/360°

1 778 000 Kč
Odpočet DPH

Uvedení do provozu
2025
Motor/palivo
2,0 l/310 kw/Benzin
Karoserie/počet míst
SUV / Terénní/4-5
Stav tachometru
24 100 km
Převodovka/pohon
Automatická/4x4
Země původu
Německo
Emotion Cars
Hlavní město Praha
AUTOprověrka 300x600
Nahoru